Новина

Острозькі ліцеїсти у “Десні” показали справжній «Вояцький дух»

12:41, 24 Вересня

зображення новини

Нещодавно в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ) «Десна» вже вп’яте відбулася Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух».

Організатори заходу (громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій») завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту України змогли запросити на гру 30 команд (180 учасників) із 20 регіонів України.

Цьогоріч Рівненщину представляли дві команди: Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради та Володимирецький ліцей «Колегіум». Про це повідомляє газета “Замкова гора”.

Команда Острозького  ліцею у загальному командному заліку посіла високе друге місце, лише кількома очками поступившись команді з Миколаївської області.

Надзвичайно цікавими й різноманітними були конкурсні випробування: обкатка танком, орієнтування на місцевості, підрив об’єкта, снайпінг, смуга перешкод, захоплення штабу, стрільба з ручного протитанкового гранатомета (РПГ) та ін. Ліцеїсти з Острога вибороли 5 перших місць у 20 змаганнях, обійшовши решту 29 команд з усієї України в таких етапах гри: «Розбірка і складання АК (автомата Калашникова)», «Підрив об’єкта», «Контрзасадні дії», «Саперна підготовка», «Коректувальник».

До слова, жодна з представлених на грі «Вояцький дух» команд змогла вибороти першість аж на п’яти етапах гри. Учасники команди: Микола Скумін, Григорій Мазярчук, Євген Радчук, Володимир Шумер, Микола Серко, Назар Гаєвський.  Керівник команди, інструктор з фізичної культури Віктор Романчук та відповідальний за військово-патріотичне виховання в ліцеї, заступник начальника з навчально-виховної роботи Ігор  Тимощук.