Новина

«Острозька академія» запрошує учасників бойових дій на безоплатне навчання

17:24, 17 Червня

зображення новини

Представники ОК “Захід” та “Острозької академії” підписали меморандум про безоплатне навчання учасників бойових дій.

Як повідомив спеціальний кореспондент інформаційного агентства Міноборони “АрміяInform” Віктор Шубець, у рамках посилення двосторонньої співпраці між оперативним командуванням “Захід” Збройних Сил України та Національним університетом “Острозька академія” підписано меморандум. Згідно з документом тепер усі категорії учасників бойових дій мають право на здобуття безоплатної вищої освіти (зокрема другої, третьої тощо) у цьому престижному виші за будь-якою спеціальністю. Також право на безкоштовне навчання отримали й діти загиблих учасників бойових дій.

Цей меморандум дасть військовослужбовцям можливість безоплатно користуватися правом на навчання в одному з десятка найкращих університетів України. І це стане хорошим прикладом для інших вишів у контексті реалізації пільг, гарантованих державою, для учасників АТО/ООС та їхніх родин, – розповів старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва підполковник Андрій Рисюк, який за дорученням командувача військ ОК “Захід” і підписав документ.

В умовах протидії COVID-19 університет використовує різні види навчання, а спеціально для військових викладачі готові розробити додаткові онлайн-програми, щоб вони могли одночасно служити та вчитися.

Ми надаємо освітні послуги тим, хто бажає підвищити свій рівень та здобути магістерський, докторський чи бакалаврський ступінь. У нас є досвід підписання таких меморандумів на рівні окремих батальйонів і бригад. На сьогодні у нас безоплатно навчається близько ста хлопців і дівчат, які мають статус учасника бойових дій. Торік ми випустили перших таких студентів, цього року плануємо вітати із завершенням навчання чергову групу військовослужбовців, – зазначив ректор Національного університету “Острозька академія” Ігор Пасічник.