Новина

Острозька академія лідирує в списках вишів Рівненщини

15:05, 16 Березня

зображення новини

 Серед вишів Рівненщини Національний університет «Острозька академія» тримає першість. Серед усіх вишів України, університет посів 14 сходинку у рейтингу закладів вищої освіти на основі показника середнього бала НМТ абітурієнтів, яких у 2022 році зараховано до вишів на навчання за кошти державного або місцевого бюджетів.

Про це інформують на сайті університету.

Рейтинг складений інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA». Середній бал сертифікатів національного мультипредметного тесту розраховано серед усіх осіб, зарахованих на бюджет першого курсу бакалаврату (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

За словами помічниці ректора з освітнього менеджменту Юлії Харчук, до Острозької академії вступають абітурієнти з високими балами з усіх областей України.

Те, що наш університет займає лідируючі позиції на Рівненщині та в Україні серед 201 ЗВО є результатом його цілеспрямованої діяльності та брендовості на ринку освітніх послуг України і світу.“, – кажуть в університеті.