Новина

Остання можливість проголосувати за громадський проект у Рівному

11:02, 01 Жовтня

зображення новини

Сьогодні – останній день загальноміського відкритого голосування за проекти, які будуть реалізовані місцевою владою наступного року.

Інклюзивний громадський простір для дітей чи декоративно-архітектурний комплекс? Стерилізація безпритульних тварин, марковані бігові маршрути чи встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у місті?

Четвертий рік поспіль мешканці міста Рівного мають можливість подати проект, який буде реалізовано в рамках міського бюджету. Взяти участь в конкурсі може будь-який житель міста. Кожен може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.

Для цього навіть не обов’язково виходити з дому: платформа «Громадський проект» дозволить Вам взяти участь у конкурсі та проголосувати on-line прямо на сайті, де Ви зможете обрати аж шість проектів.

Процес Бюджету участі відбувається у три прості етапи:

  1. Мешканці міста або громадські організації подають свої ідеї та діляться побажаннями.
  2. Мешканці голосують за проекти-фаворити.
  3. Місцева рада реалізує проекти, які набрали нaйбільшу кількість голосів за рахунок місцевого бюджету.

Саме так минулого року було обрано проекти з реконструкції спортивних майданчиків на території ЗОШ №13, НВК №12 та дошкільного навчального закладу №44 м.Рівне, проведення фестивалю електронної музики “Атмосфера”, відновлення ігрових павільйонів,  встановлення рекламних (театральних) тумб для розміщення оголошень і зменшення їх хаотичної поклейки а також адаптація міської туристичної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю.