Новина

Осінні сільськогосподарські ярмарки у Рівному цього року скасували

14:20, 16 Вересня

зображення новини

Традиційні сільськогосподарські ярмарки, які організовували у Рівному останнє десятиліття, восени 2022 року не будуть проводити. Натомість спробують налагодити купівлю товарів місцевих фермерів через соцмережі. Про це Суспільному повідомив голова Асоціації фермерів області Андрій Кузьмич.

Відмовились від проведення традиційних ярмарків у Рівненській громаді через війну, зазначив Андрій Кузьмич і пояснив, що це спільна позиція Асоціації фермерів та обласної військової адміністрації. Адже ярмарки – місця масового збору людей, а є загроза ракетних ударів.

“Ми проводили ярмарки навіть коли був коронавірус, а тут – війна. Знаєте, які в нас сусіди й чого від них можна чекати. Буде перемога, наступного року зробимо гарні ярмарки. Продукцію можна купувати напряму у фермерів, на ринках, ще ми відпрацюємо схему, як безпечно реалізувати її через різні групи у соцмережах”, – коментує голова Асоціації фермерів області.

У 2021 році у Рівненській громаді влаштували 4 такі ярмарки: один — у Квасилові та в Рівному на вулиці Князя Романа, Набережній, та у мікрорайоні Ювілейний в парку Хімік. Їх принцип – реалізація продукції фермерів без посередників.