Новина

День вчителя на Рівненщині: без квітів, але з благодійністю

12:27, 01 Жовтня

зображення новини

У Острозькому НВК “Школа I-III ст.-гімназія” вирішили нестандартно підійти до підготовки Дня вчителя. До дня працівника освіти, учнівське самоврядування спільно з головами батьківських комітетів передасть кошти, які мали іти на вітання педагогів (квіти до дня вчителя) – в благодійний фонд “Скарбниця Надії”. Співпраця з даним фондом відбудеться вперше, а ідею було запропоновано заступником директора з виховної роботи.

“Дану пропозицію було розглянуто на засіданні ради навчального закладу. Усі радо відгукнулись.  Папалельно ще 3 класи збирають кошти на операцію дитині з Острога” – стверджує завуч гімназії  Тетяна Михайлівна Абрамович.

До доброї справи долучаться всі 20 класів, а учні 3-А класу власноруч створили скарбничку, щоб  збирати кошти для добрих справ на постійній основі.

До слова, в закладі діє волонтерський осередок учнівського самоврядування, який регулярно організовує різноманітні благодійні заходи: збір іграшок для малозабезпечених сімей, благодійні вистави, збір одягу, продуктів харчування, гігієнічних засобів у рамках акції “Милосердя” спільно з Товариством Червоного Хреста України для переселенців та людей похилого віку (день яких відзначається у всьому світі сьогодні – 1 жовтня). Також учні вітали з Днем Святого Миколая дітей з особливими потребами жестовою мовою.

Залучити свій навчальний заклад до благодійної ініціативи можете і Ви, дізнавшись про потреби дітей Рівненщини на сайті благодійного фонду