Новина

Одразу дві дівчини з Рівного змагаються за серце Холостяка

17:30, 09 Березня

зображення новини

На телеканалі “СТБ” 6 березня стартував новий сезон романтичного реаліті «Холостяк». Одразу дві дівчини з Рівного змагаються за серце Холостяка.

Цього разу 25 дівчат намагатимуться завоювати прихильність 34-річного пілота і власника льотної школи у Маямі (США) Макса Михайлюка. Співачка Аліна Ляшук стала учасницею шоу «Холостяк». Дівчина також брала участь у шоу «Х-фактор». Її відео з піснею Джастіна Бібера “Boyfriend” на YouTube зібрало понад 15,5 мільйонів переглядів та увійшло у ТОП-3 за всі 10 сезонів проекту, повідомляє СТБ. Проте серце Аліни досі вільне.

«Я стежу за життям Нікіти Добриніна та Даші Квіткової. Мене приваблюють такі стосунки — щирі, світлі, позитивні, добрі. Я йду на проєкт, щоб пережити всі ці почуття. Хочу й вірю, що це буде взаємно. Тому що я вірю в цей проєкт», — ділиться учасниця.

Під час показу першої серії сезону стало відомо, що за серце Макса змагається ще й 22-річна Юлія Рибчук. Про неї відомо, що у Рівному дівчина закінчила школу №9. Давно бере участь у різноманітних конкурсах краси. Також відомо, що після школи Юлія вирушила продовжувати здобувати освіту у столиці. У рідному місті живе мама Юлії, вона працює керівником Рівненського обласного благодійного фонду “Наше Майбутнє”. За традицією наприкінці кожного випуску холостяк проводить церемонію троянд, де вручає по квітці лише тій, з якою хоче продовжити знайомство і спілкування далі. Таким чином, після першої вечірки-знайомства участь у шоу продовжать лише 15 дівчат.

Зазначимо, що обидві красуні з Рівного зуміли запам’ятатися зірковому холостяку і підкорити його, відтак, вони обоє отримали по троянді, а відтак, продовжать змагатися за його серце щонайменше у наступному випуску проекту, що вийде на екрани наступної п’ятниці, 14 березня, о 19 годині на телеканалі “СТБ”.