Новина

Ображені Земляний та Пимен подають до суду на Соломію Бобровську та Андрія Лозового

17:11, 28 Листопада

зображення новини

Представники МП на Рівненщині архієпископ Пимен та протоієрей Віктор Земляний подають до суду на депутатку Верховної Ради України Соломію Бобровську (партія “Голос”) та екснардепа Андрія Лозового (Радикальна партія). У своїх дописах на фб політики закликали Службу Безпеки України перевірити цих представників московського патріархату в Україні на факт співпраці з рф. Самі ж церковники відкидають усі звинувачення.. Про це повідомляє у дописі Бобровська.

Що ж, імперія завдає удару у відповідь: рівненська єпархія рпц в Україні в особі отців Пимена та Земляного буде позиватись до мене щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Переконана, що це тому, що відкрите викриття їхньої натури починає завдавати неприємностей, а тут ще й Служба безпеки України в гості по всій країні ходить. Я стою на своєму і справу роботи з питанням існування рпц в Україні не полишу. – йдеться у дописі.

Про позицію Соломі Бобровської щодо московської церкви в Україні можна почитати у її блозі для “Української правди”.

Представникам МП в Україні не сподобався допис народної депутатки:

” Сьогодні ранок був не дуже добрим для церкви свідків фсб. Але не всіх торкнула чаша ця. Наприклад, СБУ не прийшло у гості до Земляного Віктора Олексійовича, настоятеля Воскресенського храму УПЦ м. Острог Рівненської області. Цей, з вашого дозволу, “отець” співпрацює з російськими журналістами і знімає з ними сюжети, ба навіть – цілі фільми! з промовистими назвами типу “Гонєніє”, в яких дискредитує Україну. А ще він має підозру за розпалювання міжрелігійної ворожнечі і за ввезення в Україну творів, що пропагують культ насильства і жорстокості – ще від 2019 року. А у 2015 до нього вперше приходила СБУ. Що не завадило йому у 2020 році балотувався до Рівненської обласної ради від партії – сюрприз! – ОПЗЖ. Шановна Служба безпеки України, можливо, навідайтесь в гості до цього пана і оживіть розслідування по ньому? Найкращий час робити докорінні зміни був вчора. Другий найкращий час – зараз. ” – написала Бобровська.

Андрій Лозовий у своєму дописі зазначав, що архієпископа Пимена та Земляного завербувало ФСБ до співпраці.

“Знайомтесь, куратор ФСБ із силових питань в Рівненській області (в Рівненській, курва!). називається Віктор Земляний. тіпа батюшка. в якого такого Бога він вірить – не відомо. настоятель Воскресенського храму в Острозі. очолює охоронну фірму з проросійських найманців на Західній Україні, яка діє під прикриттям т.зв. «відділу по забезпеченню безпеки релігійних громад УПЦ», який офіційно очолює отець Віктор. Служба Безпеки України, не дайте диверсанту втекти з України – він має понести відповідальність і здати всю агентурну мережу. так чудово день почався – обшуки в Лаврі і т.д. – доведіть справу до кінця! кожен день діяльності московських попів на нашій землі – це більша кількість жертв з нашої сторони, це дорожча ціна за нашу прийдешню перемогу. кожного дня, кожної години, кожної хвилини – московські попи роблять все можливе, щоб переміг їхній чортів русскій міръ “ – написав Лозовий.

Нагадаємо: Проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф виявили у монастирях МП. Зокрема і у  Корецькому Свято-Троїцькому монастирі та у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ на Рівненщині.

Паспорт рф у митрополита і 17-річний хлопець у ліжку архімандрита: що виявила СБУ у Чернівецькій єпархії мп