Новина

Обіцянку знову не виконали: коли завершать будівництво дитсадка на Коновальця в Рівному

14:25, 11 Січня

зображення новини

Мешканців мікрорайону Північний у Рівному продовжують годувати обіцянками про будівництво нового дитячого садочка. У Рівненській обласній державній адміністрації запевняли, що об’єкт здадуть ще до кінця 2021 року. Однак, обіцяти – не означає виконати.

Нагадаємо, що вже п’ятий рік триває будівництво дитячого садка на вулиці Коновальця. Однак почали будувати ще на початку 90-х років. Потім будівництво «заморозили» на довгі роки. Після відновлення робіт, із кожним роком вартість цього довгобуду лише зростає. У 2021 році загальна вартість будівництва становила 148 мільйонів гривень, сьогодні уже – 255 мільйонів. Через це садочок не запрацює, як мінімум, до вересня 2022 року.

Під час програми на телеканалі “ITV” голова Рівненської ОДА Віталій Коваль знову запевнив, що дитячий садок буде завершений до 1 вересня. Однак, наразі, будівництво дитячого садка на Коновальця призупинене. Коли відновиться – невідомо. Тож, чимало шансів, що  обіцянки Коваля – знову пусті слова, а будівництво затягнеться і на 2023 рік.

Нагадаємо, дитсадок на Коновальця має свого «брата-близнюка». За однаковою схемою вже збудували заклад у Дніпропетровській області в Кам’янському. Втім, є й відмінність. У Кам’янському дитсадок побудували швидше і за менші кошти: там витратили 44,6 мільйонів гривень. Заклад розрахований на 115 дітей. Легко порівняти, наскільки вища ціна, у порівнянні з садочком у Рівному. В нас закладена сума у 148 мільйонів та розрахована на 221 дитину.

Детальніше про це будівництво читайте також у нашому: Що буде з дитсадком-довгобудом у Рівному