Новина

На Здолбунівщині завершують будівництво нової амбулаторії

12:54, 11 Листопада

зображення новини

У селі Здовбиця Здолбунівського району триває будівництво амбулаторії. На сайті Здолбунівської районної державної адміністрації повідомляють, що наразі завершено оздоблення фасаду сайдингом і штукатурні роботи внутрішніх стін, а також  укладання плитки на підлогу.  Також встановлено сантехнічні засоби, проведено монтаж електрощитових, систему кондиціонування кабінетів, пожежну і охоронну сигналізації. Встановлюють пожежну ємність на території амбулаторії та розпочато її благоустрій.

Амбулаторію будують за типовим проектом на 3-4 лікарі. Здовбицька АЗПСМ була включена до проекту будівництва сільських амбулаторій як така, що перебуває в орендованому приміщенні і потребує додаткових площ та оснащення відповідно до встановлених стандартів.

За кошти державного бюджету  для амбулаторії буде придбано сучасне медичне обладнання та меблі. Вже закуплено  легковий автомобіль.

Зона обслуговування Здовбицької амбулаторії охоплює села: Здовбиця, Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Новосілки та Мар’янівка. Троє лікарів уклали декларації щодо надання первинної медичної допомоги з чотирма тисячами осіб.