Новина

На свята посилили карантинні обмеження у Рівному

16:55, 26 Квітня

зображення новини

Сьогодні, 26 квітня, відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської міської ради. На порядку денному розглядали питання щодо запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на травневі, великодні свята та поминальні дні.

Відповідно до законодавства встановили додаткові протиепідеміологічні заходи у Рівному на період з 06:00 01 травня до 06:00 05 травня та з 06:00 08 травня до 06:00 11 травня 2021 року. Про це йдеться на сайті міськради.

У цей період на території Рівненської міської територіальної громади:

  • заборонено проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі);
  • організатор заходу повинен забезпечити дотримання дистанції не менше ніж 1,5 метра;
  • заборонено проїзд приватного автомобільного транспорту до кладовища «Нове», що за адресою: місто Рівне, вул. Енергетиків, 33. А також заборонено в’їзд приватного автомобільного транспорту на територію усіх кладовищ;
  • керівники релігійних громад мають забезпечити дотримання вірянами протиепідемічних заходів та передбачити можливість транслювання богослужінь на прилеглу до храмів територію.