Новина

На Сарненщині відкрили стадіон за кошти пожертвувані матір’ю Героя

14:39, 16 Листопада

зображення новини

На Сарненщині на честь загиблого Героя Івана Клюйка встановили майданчик для дітей. Мати захисника пожертвувала на нього кошти отримані від держави.

Поле зі штучним покриттям відкрили на території місцевого ліцею в селі Орв‘яниця звідки Герой Іван Клюйко.

Віднині на цьому майданчику місцеві учні та молодь зможуть займатися міні футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою.Поряд Іванові Клюйку відкрили пам‘ятну стеллу.Захід відвідали військові, місцева влада, зібралося кілька сотень односельчан.

«Це справжній патріотичний та унікальний вчинок матері. Вона хотіла увіковічити пам‘ять свого сина, нашого земляка, який трагічно загинув за Україну. Марія Пешко – це образ української матері-берегині. Яка, втративши сина, подарувала можливість юним односельчанам займатися спортом. Можливість стати у майбутньому новими чемпіонами, боротися на спортивних аренах за український прапор. Як це робив її син – на передовій”, -зазначили на відкритті.

Відразу ж провели перший мініфутбольний турнір імені Івана Клюйка серед учнів ліцеїв району.Нагадаємо, Іван Клюйко один з перших боронив державу на сході в зоні АТО в 2014-2015 роках. Знову підписав контракт у 2021 році. Військовий поліг у бою поблизу Попасної на Луганщині 24 квітня 2022 року.

Про це повідомила Рівненська ОДА.