Новина

На рівненському полігоні провели «Всеукраїнський стрілецький день»

13:10, 06 Жовтня

зображення новини

В Україні у першу суботу жовтня, проводиться «День бійця територіальної оборони». Метою цього заходу є популяризація питань територіальної оборони та важливості оборони нашої Держави залучення патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань до цього питання.

З 2016 року в Сухопутних військах Збройних Сил України  в рамках проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» започатковано заходи підготовки військовозобов’язаних, приписаних до військових частин (підрозділів) територіальної оборони.

Цьогоріч до зборів було залучено близько 200 військовозобов’язаних різних за віком  і статусом, голови сільських рад, старостівських округів, підприємці. Під час проведення зборових заходів було здійснено виконання вправ курсу стрільб з АК-74, пістолету Макарова та проведення практичних занять з тактичної, інженерної, військово-медичної підготовки та зв’язку.

А вже 5 жовтня на базі Рівненського загальновійськового полігону були проведені урочисті заходи до «Дня бійця територіальної оборони» з військовозобов’язаними Рівненської області. Під час урочистостей відбулося нагородження особового складу, який досяг високих показників під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» у 2019 навчальному році. Також, до бійців територіальної оборони звернулися з словами вітання: заступник командувача Сухопутних військ з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргілевич; військовий комісар Рівненського обласного територіального центру комплектування  та соціального підтримки полковник Валерій Куценко, представники місцевої влади та духовенства.