Новина

На Рівненській АЕС – 16 хворих на СOVID-19

16:48, 15 Червня

зображення новини

За інформацією штабу Рівненської АЕС з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, серед працівників електростанції зареєстровано 4 нових випадки захворювання. Хворі лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Контактні особи перебувають на самоізоляції. Таким чином, на Рівненській АЕС зареєстровано 16 випадків захворювання на COVID-19, один з яких летальний. Про це повідомляє сайт РАЕС.

12-14 червня до сімейних лікарів із захворюванням на ГРВІ звернулися 7 працівників електростанції. Слід зазначити, що кількість звернень перебуває на низькому рівні.

Серед персоналу РАЕС на роботу вдома переведено 1141 працівник атомної електростанції, у відпустках – 1265 осіб.