Новина
На Рівненщину завітала заступниця міністра охорони здоров’я
14:45, 09 Червня

Сьогодні, 9 червня, на Рівненщину із робочим візитом завітала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.
Як повідомляють журналісти телеканалу “Ритм”, пані Микичак має намір поспілкуватись з працівниками в Управлінні охорони здоров’я з обласною адміністрацією та з медиками.
Мету візиту вона пояснила так:
“Рівненщина турбує нас зростанням захворюваності, темпи приросту є дуже високі, уточнити для себе ті думки, які ми маємо у Міністерстві охорони здоров’я, чому так відбувається, допомогти методично, консультативно, друга сторона, можливо навіть більш важлива для закладів охорони здоров’я, – це який має вигляд ситуація з фінансуванням, як входять заклади області у другий етап медичної реформи, тобто змін фінансування, програми медичних гарантій. Живий контакт з колегами, лікарями, медичними працівниками є основною метою візиту”.
Та додала, що роботу має виконати швидко, адже після Рівненщини ще планує відвідати Житомирську область.
