Новина

На Рівненщину доправили перший спецавтомобіль для рятувальників

09:03, 21 Жовтня

зображення новини

Для рятувальників міста Дубно придбали перший спецавтомобіль «Ford Ranger», який централізовано закупило Державне агентство інфраструктурних проектів України. Про це повідомляє Суспільне.

Авто закупили в межах державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. За даними «ProZorro» вартість такого спецавто – майже 3,5 мільйони гривень. Його отримали дубенські рятувальники. Речник Служби порятунку області Дмитро Мельник зазначив, що авто залучатиметься переважно при серйозних ДТП, які на трасі «Київ-Чоп» в обох напрямках від Дубна стаються часто.

Рятувальники детально розписали, чим обладнаний повнопривідний пікап: електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, кейсом на даху, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями, мобільною освітлювальною установкою, медичними ношами, аптечкою, вогнегасниками, комплектом для руйнування скла, шабельною пилкою, пневматичними підйомними подушками, сокирою, бензорізом, інструментом для проникнення, каністрою, ліхтарем, розтискачем, різаком, бензопилою, противідкатними упорами, механічними стійками, домкратом, лопатами, кувалдою, тросом, знаком аварійної зупинки, огороджувальними стрічками і конусами.