Новина
На Рівненщині звільнено чотирьох керівників медичних закладів
15:15, 21 Червня

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про звільнення з посад керівників чотирьох медичних закладів. Відповідні документи розміщені на сайті Рівненської обласної ради.
Зокрема, дію контрактів припинено з головним лікарем комунального підприємства «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» для дітей з активними формами туберкульозу» Олегом Кравцем, директором комунального закладу «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» Аллою Ярмошевич, головним лікарем комунального підприємства «Острожецька туберкульозна лікарня» Юрієм Миськом та головним лікарем комунального підприємства «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» Олегом Муляром.
У всіх випадках звільнення відбулося у зв’язку із закінченням терміну дії контрактів.
