Новина

На Рівненщині започаткували туристичний флешмоб

17:28, 09 Червня

зображення новини

На Рівненщині розпочинають новий флешмоб “#своїми_іменами”. Ініціативу започаткувало управління культури і туризму Рівненської ОДА у рамках оновленої концепції «Рівненщина туристична». Флешмоб  передбачає промоцію туристичних, культурних та історичних об’єктів області завдяки їхнім автентичним назвам. Повідомляє Рівненська ОДА.

«Подорожуючі часто порівнюють локації з закордонними відповідниками. А відтак і називають їхніми іменами. Рівненська Ісландія, рівненські Мальдіви – звучить, як мінімум, дивно. Можна просто називати їх своїми іменами. Саме тому запускаємо однойменний флешмоб. Таким чином, ми плануємо боротися із комплексом меншовартості. Наша мета зберегти українську автентику», – зазначила начальниця управління культури і туризму ОДА Любов Романюк.

Вона закликала мандрівників та жителів Рівненщини відмовитися від недолугих порівнянь і називати локації своїми автентичними назвами.

Долучитися до флешмобу можна на сторінці «Рівненщина туристична» у соціальній мережі Фейсбук, поширивши інформацію про нього або ж зробити свою власну, у якому закликаєш забути про цю непотрібну звичку.