Новина

На Рівненщині загорілася вантажівка з вугіллям

11:23, 17 Липня

зображення новини

У четвер, 16 липня, о 17:48 на спецлінію “101” надійшло повідомлення, що в місті Дубно по об’їздній дорозі сталося загорання деревного вугілля на причепі вантажного автомобіля.
На місце виклику було направлено чергове відділення бійців 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубно.
По прибуттю рятувальники встановили, що горить деревне вугілля в причіпі. На гасіння бійці ДСНС подали з різних сторін водяні стволи. О 18:10 пожежу було локалізовано, а о 19:08 ліквідовано.
Жертв та постраждалих немає. Врятовано вантаж вугілля.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.