Новина

На Рівненщині за зґвалтування парубок отримав 7 років тюрми

16:32, 08 Квітня

зображення новини

20-річний парубок з Рівненщини, якого визнали винним у зґвалтуванні неповнолітньої, не погоджуючись із рішенням суду, подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати вирок. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Подія трапилась у червні 2019 року. Напередодні свого дня народження, тоді ще 18-річний юнак зґвалтував неповнолітню дівчину . У суді зловмисник давав різні свідчення та розповідав, що між ним та 14-річною потерпілою справді був статевий контакт, але за добровільної згоди та з волі потерпілої особи. Однак, причетність юнака до зґвалтування неповнолітньої дівчини підтверджено сукупністю зібраних та досліджених у суді доказів.

У грудні 2020 року колегія суддів Здолбунівського районного суду визнала винним обвинуваченого і засудила до 7 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із таким рішенням суду захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу. Волинський апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційної скарги, рішення Здолбунівського районного суду залишив без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення.