Новина

На Рівненщині виявили нелегала-іноземця

16:08, 30 Жовтня

зображення новини

У рамках проведення профілактичних заходів «Мігрант» працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного управління поліції спільно з працівниками управління Державної міграційної служби Рівненської області викрили 46-річного іноземця, який нелегально перебуває на території України.

Під час відпрацювання закладів громадського харчування, ринків та кафе поліцейські встановили, що в одному із кафе, розміщеному на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» у Костопільському районі, громадянин Азербайджану перебуває із порушенням міграційного законодавства України.

За результатами перевірки з’ясувалося, що чоловік проживає на Рівненщині, однак не оформив відповідні документи для легального перебування на території України.

На 46-річного громадянина Азербайджану склали адмінматеріали за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями правил перебування в Україні). Вирішується питання про примусове повернення його на Батьківщину.

Крім того, за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців власнику кафе загрожує адміністративна відповідальність за статтею 205 КУпАП.

Загалом із початку проведення спільних заходів поліції та ДМС області щодо запобігання і протидії нелегальній міграції на території Рівненщини зафіксовано 137 адміністративних правопорушень, перевірено 210 осіб-іноземців. Одного нелегала — громадянина Росії уже видворили примусово, відносно 10 прийняте рішення про примусове повернення.

До слова, цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» триватимуть до 19 листопада.