Новина

На Рівненщині відзначили волонтерів

17:12, 01 Листопада

зображення новини

На Рівненщині волонтерів нагородили годинниками від Рівненської облдержадміністрації. Серед них – викладачі та студенти, шеф-кухарі та підприємці. З початку повномасштабної війни вони готували обіди, забезпечували переселенців одягом, формували гуманітарні вантажі для військових, доправляли автомобілі.

Про це повідомили у Рівненській ОДА, та додали, що ці відзнаки не так особисті, як колективні, бо це визнання команди. Адже деякі речі поодинці зробити не можливо, а лише спільно.

Таким чином нагороди отримали:

Команда «Волонтерська кухня Збройних сил України». У пікові періоди вони готували до 5 тисяч порцій гарячих страв на день для військових частин ЗСУ, підрозділів тероборони, правоохоронців, добровольчих формувань.

Команда «Волонтерський склад на Гагаріна, 39», який розпочав свою роботу з 26 лютого у приватному приміщені директора ПП «Рівнебудпостач» Ніни Кроки на безкоштовній основі. На сьогодні сформовано та відправлено 705 вантажів.

Команда «Центр забезпечення одягом внутрішньо переміщених осіб «ПКС Хімік». До його роботи долучилися викладачі та студенти національного університету «Острозька академія». З початку функціонування Центру тут отримали допомогу 24 436 переселенців.

Крім того, відзначили і волонтерів із Львівщини, які займаються автомобілями.