Новина

На Рівненщині відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Золота Агатівка 2022»

13:40, 15 Листопада

зображення новини

У неділю, 13 листопада, відбулися відкриті змагання Бугринської територіальної громади зі спортивного орієнтування «Золота Агатівка 2022». На змагання у лісовий масив поблизу с.Бабин Рівненського району приїхало понад 150 учасників.

Працівники та вихованці Рівненського центру національно-патріотичного виховання туризму, краєзнавства брали активну участь і звичайно, показали гідний результат, зайнявши призові місця.

“Дякуємо керівникам гуртків за прекрасну підготовку дітей та вашу плідну працю, а саме Надії Самборській Сергію Михайлусу, Миколі Шевелюку, Вікторії Гнатюк, Миколі Михалюку, Олегу Зелінському, Олександру Міщуку, Олександру Профоруку, Тарасу Онищуку та Федору Левчуку”, – написали на фейсбук-сторінці закладу.

Як усе відбувалося та як діти навчилися спортивному орієнтуванню у лісі дивіться у відео.

Вітаємо переможців:

Ч-10
І місце – Ліщук Павло, Центр дитячої та юнацької творчості смт.Смига;
ІІ місце – Борис Ілля, Оржівський ліцей;
ІІІ місце – Кравчук Максим, Мирогощанський ліцей;
Ж – 10
І – місце – Душук Мар’яна, Мирогощанський ліцей;
ІІ – місце – Суханова Каріна, Демидівський ліцей;
ІІІ – місце – Торчило Богдана, Демидівський ліцей;
Ч – 12
І – місце – Вознюк Євген, Бугринський ліцей;
ІІ – місце –Колесник Дмитро, Центр дитячої та юнацької творчості смт.Смига;
ІІІ – місце –Вац Станіслав Мирогощанський ліцей;
Ж -12
І – місце – Почтар Дарина, Бугринський ліцей;
ІІ – місце – Робейко Аліна, Бугринський ліцей;
ІІІ – місце – Войтюк Марія, Бугринський ліцей;
Ч -14
І – місце – Стратюк Богдан, Межиріцький ліцей;
ІІ – місце –Колесник Назар, Оржівський ліцей;
ІІІ – місце – Левчук Ілля, Межиріцький ліцей;
Ж -14
І – місце –Мисова Яна, Бугринський ліцей;
ІІ – місце –Оксенюк Поліна, Бугринський ліцей;
ІІІ – місце –Бочарова Софія, Нетішинський клуб «Юний технік»;
Ч – 16
І – місце –Гавриленко Віктор, Центр позашкільної освіти смт. Млинів;
ІІ – місце –Кухарчук Максим, Нетішинський клуб «Юний технік»;
ІІІ – місце –Багнюк Микола, Бугринський ліцей;
Ж- 16
І місце –Зубчевська Марина,Жобринський ліцей;
ІІ – місце –Багнюк Катерина, Бугринський ліцей;
ІІІ – місце –Мельник Світлана, Центр позашкільної освіти смт. Млинів;