Новина

На Рівненщині відбудеться реабілітаційний табір для військових, що втратили зір

10:40, 18 Березня

зображення новини

З 1 по 12 квітня у Львівській області та 12-18 квітня у Рівненській області відбудеться реабілітаційно-відновлювальний табір для ветеранів з втратою зору і членів їх родин «Життя після Перемоги».

Про це повідомляє громадська організація ГС “Сучасний погляд”.

Хлопці з втратою зору та члени їх родин освоять унікальну програму незалежного життя та соціальної інтеграції. Буде теоретична і практична робота.

Це вже не перший табір організований фахівцями ГС «Сучасний погляд», але це перший розрахований на 2 етапи на двох локаціях і з максимальним галузевим наповненням дисциплінами, формами і методами роботи. Підготовка триває активно, а результати не заставлять вас довго на них очікувати, повідомляють організатори.

Реалізація реабілітаційно-відновлювального табору «Життя після Перемоги» стало можливим за підтримки Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», Міжнародного благодійного фонду Олександра Терещенка, Національного комітету спорту осіб з інвалідністю, Громадської спілки «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд»

Контактний телефон організації ГС “Сучасний погляд”: 066 443 4336 – Олеся

Офіційний сайт.