Новина
На Рівненщині вандали пошкодили 11 могил
11:03, 12 Жовтня

У селі Біле Вараського району на місцевому кладовищі зловмисники пошкодили 11 могил. Про це повідомляють в Головному управлінні Національної поліції у Рівненській області.
За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження через наругу над могилами. А також встановлюють осіб причетних до злочину.
Попередньо відомо, що з 11 могил знято металеві хресті, а ще одна могила залишилася без металевого паркану.
Чотири надгробні хрести зловмисники залишили біля могил, а решту — за територією кладовища, йдеться у повідомленні.
