Новина

На Рівненщині вандали пошкодили 11 могил

11:03, 12 Жовтня

зображення новини

У селі Біле Вараського району на місцевому кладовищі зловмисники пошкодили 11 могил. Про це повідомляють в Головному управлінні Національної поліції у Рівненській області.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження через наругу над могилами. А також встановлюють осіб причетних до злочину.

Попередньо відомо, що з 11 могил знято металеві хресті, а ще одна могила залишилася без металевого паркану.

Чотири надгробні хрести зловмисники залишили біля могил, а решту — за територією кладовища, йдеться у повідомленні.