Новина

На Рівненщині у військовій частині освятили новий храм

10:33, 02 Листопада

зображення новини

В одній із Дубенський військових частин відбулося освячення храму на честь Почаївської Ікони Божої Матері. Минулого року було закладено камінь під будівництво, а вже цього року освятили храм, який побудований з ініціативи командира бригади. Всі роботи, включаючи різьбленний іконостас, виконано руками військовослужбовців.

Про це повідомили в Рівненській єпархії ПЦУ.

З нагоди освячення храму частину відвідав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владика освятив храм та очолив у ньому Божественну літургію. За богослужінням архієрею співслужив благочинний Дубенського благочиння протоієрей Василь Лозинський та священнослужителі єпархії.З благословення Митрополита Епіфанія архієрей вручив орден святого архистратига Божого Михаїла командуванню та особовому складу бригади. Також архіпастир нагородив подяками волонтерів та військових, причетних до будівництва храму.

Орден святого Миколая чудотворця отримав Віктор Бовкун, який разом з дружиною Марією, є постійними меценатами бригади та інших підрозділів ЗСУ.

Вітаючи присутніх, архієпископ Іларіон підкреслив, що храм є особливим місцем духовної розради та підтримки, і подякував військовослужбовцям за їхнє служіння та подвиги.