Новина

На Рівненщині судитимуть чоловіка за насильство над батьком

17:20, 16 Лютого

зображення новини

Слідчі  скерували до суду матеріали кримінального провадження за обвинуваченням 38-річного жителя села Розваж у вчиненні домашнього насильства. Повідомляють у Відділі комунікації Рівненської області.

За 2020 рік правоохоронці зафіксували п’ять випадків вчинення домашнього насильства та скерували адміністративні матеріали на розгляд суду. 38-річний чоловік вчиняв сварки та бійки зі своїм 60-річним батьком, за що поліцейські неодноразово складали на нього адміністративні протоколи, поставили на профілактичний облік. Це ненадовго зупиняло чоловіка, пізніше він продовжував знущатися із батька.

У рамках відкритого кримінального провадження за вчинення домашнього насильства 38-річному кривднику слідчі повідомили про підозру за частиною 1 статті 126-1 Кримінального кодексу України. Матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом скеровані на розгляд до суду.

Крім того, дізнавачі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України, оскільки у день отримання підозри син знову підняв руку на батька.