Новина

На Рівненщині створили клуб любителів екстремальної їзди по бездоріжжю

11:27, 21 Червня

зображення новини

У Сарнах любителі їзди по бездоріжжю створили любительський клуб по інтересах «OFF-Road Club». Про це повідомляє видання Сарни.район.

Офіційна дата початку діяльності – 21 травня. На нинішній час клуб налічує 5-6 екіпажів із місцевих автолюбителів. Відео оприлюднили на youtube-каналі «Родини клубу SARNY OFF-ROAD».

В планах клубу на цей рік – здійснити виїзд на FREE-FEST. Саме на таких заходах збираються екстремали та любителі бездоріжжя. Куди й коли буде виїзд поки не відомо.