Новина

Громадську організацію молодих лікарів створили на Рівненщині

13:54, 29 Липня

зображення новини

Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА підтримало ініціативу створити Громадську організацію молодих лікарів Рівненщини.

Під час зустрічі керівник профільного управління Олег Вівсянник зазначив, що раді бачити у своїй команді професіоналів – молодих, перспективних лікарів, лікарів – інтернів. Про це повідомляє Рівне Медіа.

Громадська організація молодих лікарів Рівненщини матиме за мету першочергове пропагування та проведення активної санітарно-просвітницької роботи щодо здорового способу життя; проведення благодійних акцій з попередження ризиків ускладнень хронічних захворювань; раннє виявлення онкопатологій; організацію тренінгів щодо надання невідкладної медичної допомоги; участь у проектах із залучення фінансування на розвиток сучасних методів лікування та діагностики.