Новина

На Рівненщині стартує Тиждень з протидії цькуванню дітей

13:21, 16 Вересня

зображення новини

З 16 по 20 вересня в області триватиме Всеукраїнський тиждень з протидії шкільного цькування дітей. Відбувається він в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!”

Представники органів державної влади, громадських організацій, активісти, лідери суспільних думок та просто небайдужі громадяни об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу.

Під час Тижня з протидії булінгу у Рівному та області триватимуть правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нетерпимості до явища булінгу.

Працівники юстиції разом зі своїми партнерами завітають до школярів та студентів навчальних закладів із виховними заходами, тренінгами та координаційними зустрічами.

– Пропонуємо усім (дорослим і дітям) долучитися до Тижня з протидії булінгу та внести свої пропозиції щодо способів подолання цього негативного явища у суспільстві. Сподіваємося на конструктивний діалог та амбітні рекомендації зі сторони молоді під час наших зустрічей. Тільки разом зможемо змінити світ на краще,  – зазначила Оксана Сальчук, начальниця Рівненської юстиції