Новина

На Рівненщині стартував Європейський тиждень спорту

11:03, 24 Вересня

зображення новини

Рівненщина, як і уся країна, другий рік поспіль долучилася до Європейських спортивних тенденцій. У кінця вересня в Україні, як і ще в 40 країнах, стартує Європейський тиждень спорту.

Із початком тижня у нашій області відбуваються різноманітні спортивні заходи. У понеділок працівники міських рад розпочали роботу зі спортивної руханки. Також цікаві зустрічі та заходи відбуваються у навчальних закладах Рівненщини.

Як повідомили на сайті Рівненської обласної державної адміністрації, справжнім святом розпочався тиждень у дітей Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 16 Рівненської міської ради. В рамках проекту Національного олімпійського комітету (НОК) України #OlympicLab, до них завітали Світлана Станко та Ольга Котовська, відомі спортсменки нашого краю, майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці ХХХІ літніх Олімпійських ігор (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія) 2016 р. На зустрічі також були присутні студенти та викладачі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Окрім знайомства з титулованими атлетками, усі охочі мали можливість взяти участь у «Фестивалі здорового способу життя», який для них організували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Змагання відбувались, як у командних естафетах, так і в індивідуальних конкурсах. Таким чином всі учасники долучились до масштабного флешмобу #5minChallenge, що проходить в рамках Європейського тижня спорту. Також провели інтелектуальну вікторину про Олімпійський рух в Україні та успішних спортсменів-олімпійців.

????????????????????????????????????

В Рівненській області проект #OlympicLab реалізовується Відділенням НОК України в Рівненській області за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.