Новина

На Рівненщині стартував мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

15:45, 25 Травня

зображення новини

Сьогодні, 25 травня стартував мандрівний табір «Стежками князів Острозьких».

“Ми вирушаємо в дорогу й на найближчі п‘ять днів об‘єднаємось у велику мандрівну родину.”, – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці табору у фейсбук.

Табір стартував з Острозького замку.

Нагадаємо, що Острозький замок – єдиний у Східній Європі одновежий житловий замок, що зберігся до нашого часу. Він упродовж XІV – XVІІ ст. був родинним гніздом князів Острозьких, які вважалися найбагатшими магнатами Речі Посполитої.

Сьогодні він прикрашає місто Острог і нагадує про колишню велич цього міста.

Наступна зупинка мандрівниківСвято-Троїцький монастир-фортеця. Він був зведений упродовж XV – XVІІ ст. як оборонний комплекс у передмісті Острога. Свято-Троїцький монастир нині функціонує за своїм призначенням, є визначним архітектурним ансамблем та одним з найвеличніших оборонних монастирів України XV – XVІІ ст., на жаль, досі відноситься до так званого “упц мп” (рпц).

По дорозі на учасників табору чекає подолання різних типів місцевості, одна з них – ліс. Серед мішаного лісу є нагромадження невеликих скель, найбільша з яких називається «Зіньків камінь» — її висота понад 2 м, діаметр приблизно 5 м. «Зіньків камінь» входить до складу Дермансько-Острозького національного природного парку.