Новина

На Рівненщині презентували страви вояків УПА

16:55, 26 Лютого

зображення новини

У колишній Здолбунівській в’язниці, де зараз знаходиться краєзнавчий музей презентували кухню українського руху опору в роки Другої світової війни. Йдеться про перший випуск історико-культурного проєкту “Я-історія”. Про це розповідає Суспільне.

“Шумлять жорна” – це драма Уласа Самчука про події під час війни на Волині у 1942-му році й назва першого випуску історико-кулінарного проєкту.

В Українській повстанській армії був гострий перець, який нині називають перець чилі, як розповідає кухар Сергій Солдаткін.

“Це наші жаби місцеві, також ми дійшли до того факту. Вже замариновані, ми розтопили жир, утворився ніби фритюр і ми їх обсмажуємо, десь за три хвилини вони приготуються. Нагадують курку, але з присмаком якоїсь риби”, – розповідає кухар.

Сергій Солдаткін додає, що для приготування жаб він використовує сіль, змішану з попелом.

“Ось така чорна сіль. І це діє як природний антисептик. В умовах харчування в лісі можна було дуже легко отруїтися і вугілля для цього все ж таки треба було вживати”, – уточнює кухар.

Сам проєкт “Я-історія” — це не відтворення рецептів, це відтворення подій. Вони розкривають певні моменти УПА про умови харчування, про те, як зберігали та постачали продукти, додає директор.

“В архіві СБУ є багато документів, які стосуються впоряду повстанського, режиму, дисципліни й в тому числі й харчування. Тобто, що не обхідно мати в стравах для виживання бійців Української повстанської армії. Руслан Плясуля, перелопативши море літератури, все це познаходив. Я спілкувався з живими учасниками УПА і вони казали, що їли”, – розповідає директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олег Тищенко.

Зйомки тривали 11 годин та  все це вмістили в 45-хвилинне відео, яке презентували у Здолбунівському краєзнавчому музеї.