Новина

На Рівненщині поліцейські повернули додому зниклу 14-річну дівчину

17:03, 06 Вересня

зображення новини

На Рівненщині поліцейські розшукали та повернули додому зниклу неповнолітню. Відносно 14-річної жительки села Великі Межиричі колишнього Корецького району жодних протиправних дій не вчинено. Дівчина розповіла поліцейським, що просилась у мами погуляти, втім, коли та заборонила – не послухала. А мобільний телефон загубила дорогою до знайомого.

Нагадаємо сьогодні зранку до поліції звернулась 36-річна жінка, що зникла її 14-річна донька. Останній раз дівчина виходила на зв’язок учора близько 21 години. Мати та вітчим усю ніч шукали її власними силами, однак коли це не дало результату — звернулись у поліцію.

Негайно до розшуку неповнолітньої залучили особовий склад поліції Рівненщини, ювенальних поліцейських та інших підрозділів ГУНП в Рівненській області, представників тероборони та громадськості.

По обіді її знайшла одна із пошукових груп  ВП № 7 (м. Корець) у знайомого знайомого в селі Вілля колишнього Березнівського району.

Про свій вчинок дівчина шкодує. Із нею ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду. Крім того, вирішується питання про притягнення матері до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків по догляду за дитиною.

Про це повідомила Поліція Рівненщини.