Новина

На Рівненщині Пластуни провели заходи до річниці Листопадового Зриву

13:17, 04 Листопада

зображення новини

Одразу два заходи присвяченій цій події відбулися 3 листопада. У Рівному пластуни з 33 куреня імені Уласа Самчука, 20 куреня імені Олени Теліги, підготовчого куреня імені Ніла Хасевича, пластуни з Гощі спільно переглядали фільм «Легіон- хроніка УГА» та обговорювали цю знаменну подію.

Водночас пластуни з підготовчого куреня ім. Князів Острозьких зібрали своїх учасників з Мізоча, Здовбиці, Здолбунова, Квасилова, Шпанова та Оржева для того, щоб не лише  згадати цю подію але і вшанувати пам’ять героїв насиченою змагальною програмою. Впродовж цілого дня хлопці змогли проявити свою кмітливість, креативність та фізичну вправність, та, водночас, більше здружитися спільно провівши час.

 

Нагадаємо, що Листопадовий Зрив – це подія, що трапилася у ніч на 1 листопада 1918 року. Тоді українські патріоти захопили владу у місті Львові, таким чином проголосивши початок існування Західно- української народної республіки.Подія є знаменною для пластунів, оскільки велика кількість членів цієї організації активно брала участь у  перших визвольних змаганнях та багато загинуло у боротьбі за незалежність України.

Таким чином, не забуваючи подію яка відбулася понад сто років у Львові українські скаути ще раз підтверджують одну із точок своєї присяги бути вірними Україні.