Новина

На Рівненщині одужало більше двох тисяч хворих на COVID-19

10:48, 05 Липня

зображення новини

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує, що станом на ранок неділі, 5 липня, на Рівненщині зареєстровано 26 нових випадків захворювання на COVID-19.

Зокрема, у:
🔸 м. Рівне – 5 хворих;
🔹 Рівненському районі – 8 (смт Клевань, смт Оржів, с. Грабів, с. Сухівці, с. Вересневе, с. Городок, смт Зоря – 2);
🔹 Здолбунівському районі – 7 (м. Здолбунів – 6, с. Здовбиця – 1);
🔹 Костопільському – 5 (м. Костопіль – 1, с. Перетоки – 2, с. Злазне – 1, с. Деражне – 1);
🔹 Рокитнівському районі – 1 (смт Томашгород).

Вік хворих від 9 до 60 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 4132 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області 78 летальних випадків, спричинені COVID-19. Подолали хворобу 2050 людей. Одужало ще 23 людини із Березнівського, Сарненського, Рівненського районів та м. Рівне.

В роботі лабораторій області перебувають 386 зразків.

Дотримуйтесь карантинних обмежень, бережіть себе і будьте здорові!