Новина

На Рівненщині очікують зростання цін на проїзд у громадському транспорті

11:35, 14 Травня

зображення новини

Начальник управління транспорту і зв’язку Рівного Іван Фурлет  в етері програми “Сьогодні.Головне” розповів, що рівнянам та мешканцям області варто очікувати зростання цін на на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомляєСуспільне.

Він зазначив, що до початку повномасштабного вторгнення перевезення в Рівному здійснювали близько 230 автобусів, то станом на зараз їх близько півтори сотні. Це зумовлено дефіцитом паливали, здорощанням запчастин та зменшенням пасажиропотоку.

“Раніше рейси виконували на 80-90%, зараз лише половина рейсів виконується у пікові години, крім маршрутів, на яких великий пасажиропотік, до прикладу між мікрорайонами Північний та Ювілейний. Система автомобільного транспорту, автобусів у Рівному працює на критичній межі”, – каже посадовець.

На відміну від тролейбусів, де половина вартості дофінансовується з міського бюджету, приватні перевізники працюють на самоокупності, зазначає Іван Фурлет.

“Приватні перевізники живуть коштом того, що зібрали на маршруті. Лише деякі автобуси частково отримували дотації з бюджету через недостатній пасажиропотік. Тому, коли ми говоримо про ціну проїзду, ми розуміємо, що ці перевізники на самоокупності. У компаній, які мають лише 10-15 автобусів, немає потужностей, щоб оптово закупити нафтобазу або певний об’єм палива. Вони заправляються практично за тими самими цінами і на тих самих заправках, що й звичайні громадяни”, – додає посадовець.

За словами Івана Фурлета, перевізники готують відповідні розрахунки та подають до міськради, аби підняти ціни на перевезення.

Треба розуміти, що вартість у вісім гривень встановлювалась умовно, коли спадав карантинний режим і при іншій ціні палива. Зараз ми бачимо, що пасажиропотік не відновився, а вартість палива збільшилась. Очевидно, що питання про здорожчання проїзду постане. Перевізники вже подають розрахунки. Поки проводимо перевірки та дискутуємо“, – додає посадовець.

Одним із методів стримати ціну, за словами Івана Фурлета, є зменшити кількість транспорту на маршрутах. Наскільки може зрости вартість проїзду, посадовець сказати не береться.

Із проханням підняти тарифи зверталися і перевізники області. Такий процес йде по всій Україні, – зазначив начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОВА Федір Мисюра. І основна причина – це відсутність пального та ціна на нього.

“Ситуація з нафтопродуктами дуже складна. Є частина населених пунктів, де немає транспортного сполучення. Основна проблема – дизпаливо. Водії не можуть заправити транспортні засоби. Сьогодні перевізники об’єднують свої рейси. До прикладу, хто робив п’ять, робить три рейси. Якщо це віддалені райони, то коли була два графіки, вони їх об’єднують”, – каже Мисюра.

Посадовець також прогнозує зростання вартості проїзду.

“Останнє підняття вартості проїзду до 1,26 (гривня за кілометр,-ред.) плюс страховий збір була при ціні пального 26 гривень. На сьогодні деякі АЗС пропонують 44-45 гривень, але його немає. В реальності перевізники купують орієнтовно за ціною 63-65 гривень. Дійсно, до нас звертаються із проханням підняти вартість проїзду, надають свої розрахунки і таблицю вартості. Я поки не підписував дані таблиці, але орієнтовно хочуть підняти до 1,6 грн, – уточнює Федір Мисюра.

Щоб розв’язати проблему нестачі пального, у Рівненській ОВА виділили одну АЗС для заправки приватних пасажирських перевізників, втім, там ціна за пальне утричі вища, – зауважує президент громадського об’єднання “Союз перевізників України” Валентин Демчук.

Для потреб міського громадського транспорту, за словами начальника управління транспорту і зв’язку, зарезервували п’ять тонн пального.