Новина

На Рівненщині очікують нову хвилю ВПО. Інформація щодо житла

14:38, 30 Серпня

зображення новини

За минулу добу на Рівненщину приїхали 146 переселенців. Із них 126 людей залишилися проживати на тривалий час. Це переважно жителі Сходу, які змушені тікати від війни. Чимало з них – із дітьми. Більшість новоприбулих зупинилися у Рівненському районі (75 людей).

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Загалом із початку повномасштабної війни область прийняла 77 196 осіб. Із них на Рівненщині залишилися 49 093 переселенці. На Рівненщині дбають про те, щоб забезпечити внутрішньо переміщених осіб житлом та речами першої необхідності. Водночас не менш важливо, щоб переселенці могли інтегруватися в життя громади.

Тим часом із початком опалювального сезону на Рівненщині очікують на нову хвилю внутрішньо-переміщених осіб, які підлягають обов’язковій евакуації. Щоб прийняти їх, розгортають додаткові місця для розміщення.

Разом із тим прийняти людей, які змушені тікати від війни, готові і родини місцевих жителів. Так, на сайті prykhystok.gov.ua можна отримати інформацію бажаючим надати помешкання та тим, хто його шукає. Наразі, за його даними, в нашому регіоні налічується 2300 вільних місць, які пропонують жителі Рівненщини.

Також при ОВА продовжує діяти «гаряча лінія» для розміщення переміщених осіб. Інформація щодо тимчасового житла у Рівненській області за номерами: 098-505-83-25, 097-008-81-91.