Новина

На Рівненщині навчали розвивати екотуризм

17:31, 08 Жовтня

зображення новини

Навчальний семінар-тренінг з організації підприємницької діяльності у сфері сільського зеленого та екологічного туризму провели на Острожчині.

Наприкінці вересня захід проводили у межах проєкту «Розвиток екологічного туризму на території водно-болотних угідь заплави річки Збитинка (Рівненська область, Україна)». Його організовують громадська організація «Рівненська обласна організація Українського товариства охорони природи» у співпраці з Національним природним парком «Дермансько-Острозький». Проєкт реалізують у межах заходів «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у межах «Transition Promotion Program».

Під час семінар-тренінг відбулося обговорення ключових проблем. Окрім того учасники проекту побували на екскурсії орнітологічним маршрутом водно-болотних угідь заплави річки Збитинка на території Новомалинської сільської ради.