Новина

На Рівненщині настоятель МП звинувачує родини загиблих захисників у смертях Героїв

15:06, 29 Серпня

зображення новини

У селі Кам’янка Рівненської області священик Української православної церкви московського патріархату відмовляється згадувати у молитвах та вшановувати полеглих захисників України. Також у смерті Героїв він звинувачує їхні родини.

Про це розповідає кореспондентка Район.Сарни.

У селі Кам’янка більшість парафіян вирішили перейти до Православної церкви України та здійснили реєстрацію статуту громади у новій редакції, що дозволяє їй користуватись Свято-Михайлівським храмом.

Але, окремі парафіяни московського патріархату, ніяк не змиряться з таким рішенням більшості та будучи вірними священникам Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ МП, продовжують створювати конфліктні ситуації, не зважаючи ні на що.

Настоятель російської церкви села Кам’янка Іван Хильчук відмовляється віддавати шану та згадувати в молитвах полеглих українських Героїв і при цьому зазначає родинам, що саме вони винні у смерті захисників.

Також він зняв державний прапор з будівлі храму та неоднозначно висловлювався про військову агресію росії проти України. Такі ж наративи останній доводить і своїм парафіянам.

Ось слова парафіянки Євгенії Драганчук, мешканки села Кам’янка: «Три сестри України, білорусь та росія, дружні народи, все пов’язано, все так добре було», — наче у випуску російських пропагандистських телеканалів.

Таку діяльність проводять священники УПЦ МП з благословіння митрополита Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ Анатолія, доносячи парафіянам російські пропагандистські тези.