Новина

На Рівненщині медзаклад носить ім’я відомого лікаря та депутата обласної ради

13:50, 16 Лютого

зображення новини

З 4 січня 2021 року комунальне некомерційне підприємство “Рівненська центральна районна лікарня” Рівненської районної ради змінило назву на комунальне некомерційне підприємство “Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги” Клеванської селищної ради. Про це повідомляють на сайті облради.

Депутати Клеванської селищної ради прийняли рішення присвоїти медзакладу ім’я Михайла Вервеги.

Депутати Рівненської обласної ради сьомого скликання ще в червні минулого року своїм рішенням звернулися до Рівненської районної ради з проханням присвоїти Рівненській ЦРЛ його ім’я, щоб вшанувати пам’ять про достойну людину – фахівця, громадянина Михайла Степановича Вервегу.

Чоловік тривалий час очолював хірургічне відділення Рівненської центральної районної лікарні, врятував не одне людське життя. Крім того, відстоював інтереси медпрацівників та пацієнтів як депутат Рівненської обласної ради шести скликань (ІІ-VІІ). Зокрема, був головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Вже на початку цього року Клеванська селищна рада, якій згідно з реформою місцевого самоврядування Рівненська районна рада передала відповідні повноваження, прийняла рішення присвоїти медзакладу ім’я Михайла Вервеги.

Соціальна реклама