Новина
На Рівненщині дозволено роботу інклюзивно-ресурсних центрів у період карантину
15:09, 29 Липня

Сьогодні, 20 липня, у зв’язку із покращенням епідеміологічної ситуації обласна комісія ТЕБ та НС дозволила відновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів у Рівненській області. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці в.о. начальника управління освіти Рівненської ОДА Олександр Набочук.
https://www.facebook.com/alex.nabotchouk/posts/2936429489813576
Це рішення дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами пройти обстеження для зарахування їх до закладів освіти. Працювати інклюзивно-ресурсні центри мають з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, враховуючи особливості своєї роботи.
