Новина

На Рівненщині для педагогів із інвалідністю влаштували свято

18:15, 19 Вересня

зображення новини

День вчителя для особливих. Так, у Рівненському інституті післядипломної педагогічної освіти для педагогів із інвалідністю влаштували справжнє свято. «Свято із запахом чорнобривців». 

Організатором та ідейним натхненником свята є Тетяна Войтович, голова Рівненської обласної благодійної організації для інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини».

Зі слів пані Тетяни, це свято з нетерпінням чекають колишні вчителі. Люди, які звикли бути в гурті, серед дітей та колег, позбавлені нині цього волею долі, а тут вони мають змогу поспілкуватися поділитися спогадами, послухати слова вітань та подивитися святковий концерт.

Привітала освітян заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко: «1 вересня діти дарують вчителям квіти. Вчителів, яких біля себе згуртувала Тетяна Войтович, особливо хочеться привітати, адже це люди які відчувають душею, вчать себе та оточуючих новим правилам життя».

Як зазначають організатори, з кожним роком кількість вчителів, що приєднується до такого святкування, збільшується. Також організатори наголошують, що ще жодного разу не чули відмови – бо всім потрібна увага та повага.