Новина

На Рівненщині цьогоріч 79 дітей-сиріт отримали гроші на житло

15:15, 29 Грудня

зображення новини

У 2020-му році з держбюджету виділили 33 мільйони гривень субвенції для придбання житла дітям-сиротам Рівненщини. Інформують на сайті Рівненської ОДА.

Зі слів директорки департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Юлія Шигорева, відповідно до регіонального загального списку та дати взяття на квартирний облік дітям-сиротам виплачують грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення.

“Кошти субвенції з державного бюджету надійшли в повному обсязі та перераховані на спеціальні рахунки 79 дітей з числа пільгової категорії населення. Жителі Рівненщини, які отримали грошову компенсацію за розділом, мають можливість її використати упродовж одного року з дня перерахування коштів на спеціальні рахунки”, – розповіла Юлія Шигорева.

Як розповіла Юлія Шигорева, наразі 13 людей вже придбали житло: 4 у Рівному, 3 у Костопільському районі, по два у Гощанському та Сарненському, а також по одному у Корецькому та Рівненському районах.

Загалом на Рівненщині згідно регіонального загального списку дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на квартирному обліку перебуває 996 дітей. Щороку сума на житло для цієї категорії дітей зростає. У 2018 році було виділено 13 мільйонів гривень, минулого року – 30, а цьогоріч – 33 мільйони.