Новина
На Рівненщині “Audi” наїхало на стелу та влетіло у дерево
14:47, 05 Серпня

Повідомлення про автопригоду за участі вантажівки та легковика у селі Обарів до поліції надійшло вчора, четвертого серпня, о 16:45.
Поліцейські на місці події встановили, що водій автомобіля «Audi», 39-річний житель села Городок, не вибрав безпечної швидкості руху та, з його слів, уникав зіткнення із попутною вантажівкою «КамАЗ», кермувальник якої здійснював випередження «ВАЗівки» правою смугою.
Внаслідок таких маневрів водій легковика, не впоравшись із керуванням, допустив наїзд на стелу, що знаходилася на розділювальній смузі. Від удару авто відкинуло через зустрічну на узбіччя, де він зіткнувся із деревом.

Потерпілого із попереднім діагнозом політравма та забій грудної клітки госпіталізували до лікарні.
