Новина

На Рівненщині 77% ковідних ліжок мають кисневі точки

15:50, 28 Грудня

зображення новини

Наразі із 1676 ліжок для пацієнтів із COVID-19, 1290 вже забезпечені киснем. У більшості лікарень Рівненщини роботи із підключення кисню вже завершені. Повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

“77% ковідних ліжок Рівненщини мають кисневі точки. На забезпечення киснем держава виділила для нашої області понад 23 мільйони гривень. До кінця року плануємо вийти на показник 80%”,відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

З його слів, нині в області спостерігають суттєве зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19, лікарні заповнені на 37,6%. Проте ситуація залишається складною: 631 людина із таким діагнозом перебуває у лікарнях, з них 179 важких пацієнтів, а 46 – в реанімації. Восьмеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів, на кисні – 264 людини.

“Закликаю усіх, особливо у святковий період – бути обережними, дбати про себе і здоров’я близьких, особливо людей похилого віку та із хронічними недугами. Зберігайте дистанцію, не забувайте про маски у громадських місцях!”, – звернувся Віталій Коваль до жителів Рівненщини.