Новина

На Рівненщині 10 та 11 жовтня планово відключать електрику

18:34, 09 Жовтня

зображення новини

Для підвищення надійності електропостачання у Рівненській області працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» проводитимуть планові ремонтні роботи.

У зв’язку з виконанням ремонтно-експлуатаційних робіт 10 жовтня тимчасово буде припинено електропостачання з 9:00 до 17:00 на вулиці Присадибній у Рівному, у селі Кам’янка та Орлівка Березнівського району, у селі Матвіївка Гощанського району, селі Мирогоща Дубенського району, селі Підлозці, Велике та Ставрів Млинівського району. Електроенергії також не буде у Рокитному на вулицях О. Бекещука, Шкільній, Горького, Дрознині, Заболотті Рокитнівського району.

Окрім того,  10 та 11 жовтня з 9:00 до 17:00 електроенергії не буде Бармаках, Великому Житині Рівненського району, Кунині, Здовбиці Здолбунівського району, Жовкині, Великому Жолудську, Малому Жолудську Володимирецького району, Вежиці, Старому Селі Рокитнівського району. Також електроенергія буде відсутня у Корці на вулицях Повстанців, Маяковського, Поштовій. А з 9:00 до 18:00 електроенергії не буде у Хмелівці та Орлівці Березнівського району.

ПрАТ «Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності.