Новина

На крила ЗСУ: аеророзвідник з Рівненщини просить допомогти фронту

17:58, 06 Грудня

зображення новини

Здолбунівчанин, аеророзвідник Ярослав Возницький просить допомогти фронту. Військовий разом із побратими організовує збір на купівлю дронів Mavic3 та портативного інверторного генератора для живлення старлінку.

Про це він повідомив на особистій фейсбук сторінці.

“Першочергово дякую всім за привітання з Днем ЗСУ, символічно, що передує цьому дню – День волонтера. В нинішніх умовах без взаємодії волонтерів та армії не вдалося б досягти нічого. Тому приймаючи вітання хочу сказати, що мене не було б з чим вітати якби не сотні людей, що допомагають, зокрема, мені та моєму підрозділу.

Зараз мій підрозділ знаходиться, традиційно, на найгарячішому напрямку Донбасу. Більшість з вас знає, що вже кілька місяців я першочергово займаюсь аеророзвідкою на малих БПЛА, зокрема минулим збором, завдяки вам, мені вдалося закрити питання живлення купівлею кількох зарядних станцій. За попередні місяці війни, зокрема, на Херсонщині, нам вдалося створити невеличкий “парк” мавіків, яких вистачало для виконання бойових завдань, проте війна на Донбасі особлива – важча, більш технологічна зі сторони ворога, насичена різноманітними станціями РЕБ та антидронними засобами. Внаслідок цього сталося так – що з парку наших дронів не лишилося жодного робочого апарату. Ми залишилися без очей. Окрім того зарядні станції типу Ecoflow виявилися недієздатними в умовах мінусових температур. Тому зараз я і мої побратими організовуємо збір на купівлю дронів Mavic3 (окреме дякую тим, хто пообіцяли мавіки трішки згодом) та портативного інверторного генератора для живлення старлінку. В реаліях нинішньої війни дрони та їх робота без перебільшення є основою будь-якої операції – чи то наступальної, чи то оборонної. Я розумію що ваші ресурси теж вичерпуються, але цей збір є найважливішим за весь час моєї служби, тому дуже прошу по можливості до нього долучитись чи фінансово, чи репостом”. – йдеться у дописі.

——-
Долучитись фінансово можна:
На банку за посиланням:
На картку банки: 5375411204565696
На особисту картку: 5375414118169134
Фото одного з бойових виїздів в районі Бахмуту,
авторства Романа Батковича