Новина

На хабарі затримали голову ОТГ на Рівненщині

16:12, 28 Квітня

зображення новини

Учора, 27 квітня, затримали голову однієї з об’єднаних територіальних громад на Рівненщині через хабар, якого він маскував під благодійний внесок

За даними слідства, посадовець вимагав від підприємця 15 000 гривень хабара. За цю суму обіцяв, що контролюючі органи не будуть втручатися в діяльність його АЗС та не проводитимуть відповідні перевірки. Про це йдеться на сайті відділу комунікації поліції Рівненської області.

Затриманий замаскував хабар під благодійну допомогу комунальному закладу. Підприємець мав надати голові квитанцію про перерахунок грошей.

Посадовця затримали після того, як він отримав доказ перерахунку коштів.

Як повідомляє Суспільне, йдеться про посадовця з Бабинської громади. Журналісти намагалися зв’язатися з головою тергромади Володимиром Бойком за відомим редакції телефоном, проте мобільний – вимкнений. Не відповідають на дзвінки за офіційними стаціонарними телефонами Бабинської громади.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.