Новина

На 7 серпня для двох пацієнтів Рівненської обласної лікарні потрібні донори крові

16:27, 06 Серпня

зображення новини

В обласній клінічній лікарні лежить два пацієнти, яким потрібно переливати кров на вихідних. Це хлопчина 16 років в опіковому центрі, та жінка 49 років з кровотечею. На двох цих пацієнтів потрібно 15 донорів.

Тож вчергове керівниця благодійного фонду “Скарбниця НадіїМар’яна Рева просить долучитися до здачі крові. Потрібні донори всіх груп.

Усіх охочих просять підійти з паспортами завтра, 7 серпня, на 9.00 за адресою: вулиця Київська, 78г  в кабінеті № 100 Рівненської обласної клінічної лікарні.

За  деталями звертатися до координатора донорського напрямку Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” Оля Шатілова за телефоном або вайбером 0965527158.